Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву, м. Рівне

Досягнення Відділення легкої атлетики

За роки існування відділення у школі займались:

Земляк Ольга - заслуженний Майстер спорту України

Серед її досягнень:

  • фінал Чемпіонату Світу серед дівчат з бігу на 400 метрів, який проходив у м. Острава (Чехія) в 2007 році. На ньому Ольга посіла 4 місце
  • друге місце на Чемпіонаті Світу 2008 року серед юніорів з естафетного бігу 4 по 400 метрів у м.Бидгощ (Польща)
  • чемпіонка Європи 2012 року з естафетного бігу 4 по 400 метрів, який проходив у м. Гельсінки (Фінляндія)
  • четверте місце на ХХХ Олімпійських Іграх в Лондоні з естафетного бігу 4 по 400 метрів у 2012 році
  • п'яте місце на Чемпіонаті Світу з естафетного бігу 4 по 400 метрів у м. Москва (Росія)

Нечипорець Алла - Майстер спорт міжнародного класу

Алла є призером Чемпіонату Радянського Союзу із стрибків у довжину.

На відділенні легкої атлетики було підготовлено майстів спорту:

Ілону Барванову, Вадима Подолянко, Олега Машанєнкова, Олександра Шаруду, Світлану Червань (учасниця Чемпіонату Світу серед юніорів), Ігоря Дейнеку (фіналіста з бігу на 100 метрів ЕМОД у м. Есбір, Данія - 8місце), Анатолія Харковця, Сергія Черненкова, Максима Малимона (учасника Чепіонату Світу 2008 року у Канаді), Ірину Нечипорук, Юрія Симоненко, Віталія Пархомця, Катерину Климюк (учасницю Чемпіонату Світу серед юнаків та дівчат у Франції в 2011 році, Чемпіонату Світу серед юніорів 2013 року у Рієті, Італія), Олену Колесниченко (бронзового призера І юнацьких Олімпійських Ігор з бігу на 400 метрів з бар’єрами у м. Сінгапур в 2010 році, фіналістку Чемпіонат Світу серед юніорів з бігу на 400 метрів з бар’єрами у м. Барселона, Іспанія у 2012 році, на якому Олена посіла 4 місце).

Кандидати у майстри спорту України:

Демчук Вероніка - фіналістка Чемпіонату Світу серед юнаків та дівчат 2004 року народження з естафетного бігу на 100-200-300-400 метрів (шведська естафета) у м. Деберцен (Угорщина) - 4 місце.

Лу’кянчук Роман - фіналіст Європейських Олімпійських Днів у м. Тампере (Фінляндія) у 2010 році - 8 місце.


Рекорди відділення легкої атлетики

Юнаки до 18 років

ВидРезульт.СпортсменРік встановл.РозрядМістоТренер

60

6.7

Кравчук Микола

1999

КМС

Брест

Чулаєвський Б.В.

100

10.6

Шаруда Олександр

1992

І р

Рівне

ДуткоЛ.І.

200

22.24

Лук’янчук Роман

2010

І р

Вінниця

Машанєнков О.В.

400

50.1

Дейнека Ігор

1999

І р

Рівне

Бугайчук М.П.

800

1.58.4

Полюхович Роман

2005

І р

Рівне

Чулаєвський Б.В.

1500

4.05.9

Харковець Анатолій

2000

І р

Рівне

Бугайчук М.П.

3000

8.37.7

Харковець Анатолій

2000

І р

Київ

Бугайчук М.П.

5000

16.44.0

Казмирчук Ігор

1985

ІІІ р

Рівне

Чулаєвський Б.В.

60 з\б

8.2

Литвин Юрій

2002

КМС

Львів

Чулаєвський Б.В.

110 з\б

14.7

Черненков Сергій

1997

КМС

Одеса

Бугайчук М.П.

400 з\б

55.57

Неручок Олександр

2000

І р

Львів

Бугайчук М.П.

2000 с\п

6.10.7

Полюхович Роман

2005

КМС

Рівне

Чулаєвський Б.В.

4 по 100

44.1

Євтух М., Абрамович І.,

Білоус А., Демянчук М.

1990

І р

 

 

4 по 400

3.28.65

Козик Андрій,

Тресковець Віталій,

Романюк  Дмитро,

Янчевський Ярослав

2013

ІІ р

Ялта

 

Стрибок у дожину

6 м 95 см

Сало Павло

1989

І р

Рівне

Бугайчук М.П.

Стрибок потрійним

14 м 56 см

Абрамович Ігор

1990

І р

Рівне

Бугайчук М.П.

Стрибок у висоту

1 м 85 см

Крамар Віктор

1986

ІІ р

Рівне

Чулаєвський Б.В.

Метання диску

56 м 80 см

Малимон Максим

2003

КМС

Київ

Бугайчук М.П.

Метання Списа

60 м 60 см

Борисенко Ігор

1989

І р

Рівне

Бугайчук М.П.

Штовхання

ядра

17 м 91 см

Пархомець Віталій

2007

І р

Київ

Бугайчук М.П.

Спортивна

ходьба 5000

24.12.0

Білоус Андрій

1989

ІІ р

Рівне

Бугайчук М.П.

Спортивна ходьба 10000

51.10.0

Білоус Андрій

1989

ІІ р

Рівне

Бугайчук М.П.

 

Дівчата до 18 років

ВидРезульт.СпортсменРік встановл.РозрядМістоТренер

60

7.5

Мірошникова Ольга

1992

КМС

Брест

Алембіта Я.Д.

100

12.0

Мірошникова Ольга

1992

КМС

Рівне

Алембіта Я.Д.

200

24.94

Земляк Ольга

2007

КМС

Миколаїв

Машанєнков О.В.

400

53.94

Земляк Ольга

2007

КМС

Миколаїв

Машанєнков О.В.

800

2.17.5

Барванова Ілона

1986

І р

Донецьк

 Мельник А.І.

1500

4.30.8

Барванова Ілона

1988

КМС

Київ

Мельник А.І.

3000

9.28.0

Барванова Ілона

1988

КМС

Житомир

Мельник А.І.

5000

16.54.0

Барванова Ілона

1988

КМС

Алушта

Мельник А.І.

60 з\б

9.16

Колесниченко Олена

2010

І р

Запоріжжя

 Подолянко В.З.

100 з\б

14.63

Колесниченко Олена

2010

КМС

Ялта

Подолянко В.З.

400 з\б

58.97

Колесниченко Олена

2010

МС

Донецьк

Подолянко В.З.

4 по 100

49.38

Погранична О., Сенчук Н., Мартинюк К., Земляк О.

2007

І р

 

 

4 по 400

4.12.2

Ляшук О., Кирянова С., Озарчук Н., Кучерук І.

1988

ІІ р

 

 

Стрибок у дожину

5 м 81 см

Нечипорук Ірина

2000

І р

Львів

Машанєнков О.В.

Стрибок потрійним

 

Нечипорук Ірина

 

І р

Рівне

Машанєнков О.В.

Стрибок у висоту

165

Верхуша Ірина

1987

І р

Рівне

Бугайчук М.П.

Метання диску

 

 

 

 

 

 

Метання списа

44.20

Дотчук Олена

1987

І р

Рівне

Жевченко В.В.

Штовхання

ядра

10.25

 

1986

ІІ р

Рівне

Бугайчук М.П.

Спортивна

ходьба 5000

 

 

 

 

 

 

Спортивна ходьба 10000