Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву, м. Рівне

Інформація для батьків

Відділення баскетболу

Навчально-тренувальна робота серед юнаків та дівчат відділення баскетболу проводиться згідно навчальних програм Міністерства освіти та спорту, відповідно до віку.

Етапи набору та відбору на відділенні баскетболу:

 • 9-10 років - розвиток інтересу дітей та фізичних кондицій: спритності, гнучкості, зміцнення опорно-рухового апарату. Пошук здібних дітей з задатками до колективної гри, навчання основ техніки гри
 • 10-11 років - відбір дітей в групи початкової підготовки, розвинення спеціальних якостей та здібностей, потрібних для гри в баскетбол, навчання засад переміщень та володіння м’ячем
 • 12-13 років - відбір в групи попередньо-базової підготовки, прищеплення стійкого інтересу до систематичних тренувань, розвиток швидкості, спритності, гнучності, формування спеціальних якостей, які зумовлюють успішне оволодіння навичками та уміннями, навчання та тренування базової техніки, тактики, призвичаювання до ігрової та змагальної діяльності
 • 14-15 років - формування стабільності груп, універсалізація технічної підготовки та освоєння основ командної гри. Добір високих дітей зростом 185-190 см.
 • 16-17 років - утворення груп спеціалізованої базової підготовки. Спеалізація по амплуа, стабілізація командної гри. Участь в регулярних змаганнях

З питань набору на відділення баскетболу

 • Для хлопців та дівчат - Шемосюк Ілля Сергіович - тел 38 067 900 2270

Відділення легкої атлетики

Навчально-тренувальна робота серед юнаків та дівчат проводиться згідно навчальних програм Міністерства освіти та спорту відповідно до віку.

Прийом у групи проводиться з 10 років.

Заняття проводяться на стадіоні «Авангард». В зимовий період - у спортзалі ОСДЮСШОР та легкоатлетичному манежі стадіону «Авангард».

Заняття безкоштовні.

Телефони тренерів:

 • Алембіта Ярослав Дмитрович (спринт,середній біг)
 • Бугайчук Михайло Петрович (спринт, метання, бар’єрний біг)
 • Дубіч Валерій Петрович (спринт, стрибки, середній біг)
 • Нечипорук Ірина Антонівна (спринт, стрибки, бар’єрний біг)
 • Машанєнков Олег Віталійович (спринт, стрибки, середній біг, бар’єрний біг)

Відділення тенісу

Запрошуємо здібних дітей, віком з 5 років, для навчання гри в теніс. Набір проводиться протягом року. Заняття проходять в понеділок, середу та п'ятницю з 15.00.

Тренер Хомик Ірина Ігорівна, тел. (095) 463-93-15.


Відділення волейболу пляжного

Групи початкової підготовки комплектуються з учнів загальноосвітніх шкіл, які мають бажання займатися саме волейболом пляжним. У цих групах головним завданням є прищеплення любові до обраної гри, працьовитості на тренуваннях, засвоєння культури рухів, розвиток гнучкості, спритності тощо.

Вік набору – 9-12 років. Навчання у ОСДЮСШОР в другій половині дня (після занять в загальноосвітній школі). Період набру – вересень-жовтень.

Телефони тренерів:

 • Савитюк Павло Миколайович - (067) 125-21-65

Нижче ви можете більш детально ознайомитися із напрямками діяльності нашої школи: