Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву, м. Рівне

Новини. Відділення легкої атлетики

Пройшов Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед кадетів 2002 р.н. та молодших

В змаганнях брали участь спортсмени Хмельницької, Тернопільської, Рівненської та Вінницької областей. Серед переможців та призерів були і спортсмени ОСДЮСШОР.

Осташевський Віктор впевнено переміг на дистанції 400 м з бар’єрами. Його час становив 1.03.8 хв (тренер Чулаєвська Н.Ю.).

Ще один вихованець Чулаєвської Н.Ю. Шевчук Ілля переміг на дистанції 200 м. Його час 25.4 с. Трішки не вистачило для перемоги з бігу на 200 м ще одному вихованцю ОСДЮСШОР - Єгеру Дмитру. Він посів третє місце з часом 25.9 с.

На другу сходинку п’єдисталу в змаганнях з метання спису піднявся вихованець Бугайчука М.П. - Романюк Валентин. Його результат - 41 м 87 см.

В запеклій боротьбі друге місце з бігу на 800 м та часом 2.38.3 хв, виборола Салімчук Наталія - учениця Романчука М.С.

З бігу на 100 м дубль третіх місць принесли команді Рівненської ОСДЮСШОР Єгер Дмитро (тренер Бугайчук М.П.) та Власюк Анна (тренер Машанєнков О.В.). Час Дмитра - 11.9 с, Анни - 13.3 с.

Закінчились змагання перемогою вихованців ОСДЮСШОР у естафетному бігу 4*100 м серед юнаків. В забігу брали участь Солодкий Іван (тренер Бугайчук М.П.), Шевчук Ілля (тренер Чулаєвська Н.Ю.), Легкий Максим (тренер Подолянко В.З.), Єгер Дмитро (Бугайчук М.П.). Час переможців склав 48.3 с.