Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву, м. Рівне

Новини. Відділення легкої атлетики

Наші легкоатлети виступили на Відкритому чемпіонаті міста у Нетішині

В суботу, 7 березня 2020 року, у «енергійному» місті Нетішин (Хмельницька область), проходив Відкритий чемпіонат міста і КДЮСШ ППО ХАЕС з легкої атлетики.

Змагання проводились серед дівчат та юнаків у двох вікових категоріях: 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. Загалом, змагалось понад 100 учасників із Хмельницької, Житомирської та Рівненської областей.

Серед учасників, не пасла задніх, команда Рівненської ОСДЮСШОР.

У командній боротьбі з естафетного бігу 4х200 м (змішана: 2 юнаки + 2 дівчини), друге місце із часом 2.00,96 хв посіла команда старшої вікової категорії Рівненської ОСДЮСШОР, у складі: Коваль Роман (тр. Чулаєвська Н.Ю.), Лісковська Катерина (тр. Дубіч В.П.), Бондар Олександр (тр. Нечипорук І.А.) та Желязко Аліна (тр. Дмитрів Я.А.).

Команда меншої вікової категорії, у складі: Раєв Назар (тр. Нечипорук І.А.), Коптюх Вікторія (тр. Чулаєвська Н.Ю.), Яремчук Іван (тр. Машанєнков О.В.) та Машанєнкова Ольга (тр. Машанєнков О.В.), піднялася на 3-тю сходинку п’єдесталу із часом 2.03,31 хв.

В особистих змаганнях учні нашої ОСДЮСШОР також не залишились без медалей.

Серед дівчат 2003-2004 р.н. з бігу на 60 м, перемогу із часом 8,04 с здобула Лісковська Катерина (тр. Дубіч В.П.). Трішки не вистачило швидкості на фініші іншій нашій учениці – Желязко Аліні (тр. Дмитрів Я.А.). Її час - 8.10 с та, відповідно, друге місце.

На цій же дистанції, тільки у молодшій віковій категорії (2005-2006р.н.), на першу сходинку п’єдесталу із часом 7.99 с піднялась Машанєнкова Ольга (тр. Машанєнков О.В.). Другою у цій дисципліні із часом 8.32 с стала Коптюх Вікторія (тр. Чулаєвська Н.Ю.).

У змаганнях з короткого спринту (60м) серед юнаків 2003-2004 р.н., вихованець Рівненської ОСДЮСШОР Бондар Олександр (тр. Нечипорук І.А.) здобув впевнену перемогу, із часом - 7.11 с.

У цій же дисципліні, тільки серед юнаків молодшої вікової категорії, вдало дебютував Яремчук Іван (тр. Машанєнков О.В.). Його час - 7.70 с. Іван виборов бронзову медаль чемпіонату.

Серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н., на дистанції 1000 м, срібні медалі здобули учні нашої школи Мерхіль Марія (тр. Чулаєвська Н.Ю.). Її час - 3.47,5 та Гладкевич Олександр (тр. Машанєнков О.В.). Його час - 2.54,2.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо подальших звершень!

Фото галерея
Наші легкоатлети виступили на Відкритому чемпіонаті міста у Нетішині
Наші легкоатлети виступили на Відкритому чемпіонаті міста у Нетішині
Наші легкоатлети виступили на Відкритому чемпіонаті міста у Нетішині
Наші легкоатлети виступили на Відкритому чемпіонаті міста у Нетішині
Наші легкоатлети виступили на Відкритому чемпіонаті міста у Нетішині
Наші легкоатлети виступили на Відкритому чемпіонаті міста у Нетішині