Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву, м. Рівне

Новини. Відділення баскетболу

Чемпіонат України ВЮБЛ серед дівчат 2010 року: анонс фінального етапу

В Рівному вже на цьому тижні будуть зіграні матчі фінального етапу змагань чемпіонату України ВЮБЛ серед дівчат 2010 року народження, за підсумком яких визначаться володарі першого комплекту медалей сезону у дівчат.

Фінал чотирьох пройде у Рівному – чотири команди за олімпійською системою плей-оф 21 травня зіграють півфінали, а 22 травня будуть зіграні золотий та бронзовий фінали.

Загалом на старті другого етапу в цій віковій категорії було 12 команд, які за територіальним принципом було розділено на три групи – їх виграли CДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса), Дніпро-СДЮСШОР #5 та Рівненщина-ОСДЮСШОР (Рівне). Причому всі три команди пройшли перший тур без поразок.

В другому турі зіграли 8 команд, які були розбиті на два квартети – команди Дніпра та Рівного залишились непереможними, а одеситки вийшли до фіналу чотирьох з другого місця, програвши Рівненщині-ОСДЮСШОР 71:80.

Четвертим фіналістом стала Збірна Чернівецької області. В першому турі другого етапу команда стала лише третьою, окрім CДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. поступившись також команді з Житомира 41:54. Але в другому турі чернівецька команда взяла реванш у житомирянок 72:71, а також обіграла Збірну ТГ Рівненської області 62:42, з другого місця в групі пробившись до Фіналу чотирьох.

Якщо говорити про гравчинь, на яких варто звернути увагу, то в першу чергу це Софія Ласточкіна з СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д., яка входить в топ-3 за результативністю (22,2 очки за матч), за підбираннями (10,3 підбирань), а також є лідером за рейтингом ефективності (РЕ 25,2).

В Рівному гру команди ведуть Вікторія Максимчук та Анастасія Любченко. Перша є найрезультативнішою в сезоні (25,3 очки за матч), а друга – кращою за передачами (3,2 асистів за матч). У Дніпро-СДЮСШОР #5 відзначимо Аліну Заремську, яка є другою за результативністю (22,8 очок за матч) та четвертою за рейтингом ефективності (18,8).

Розклад матчів Фіналу чотирьох:

21 травня
16:00 CДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. - Дніпро-СДЮСШОР #5
18:00 Рівненщина-ОСДЮСШОР - Збірна Чернівецької області

22 травня
09:00 Матч за 3-е місце
11:00 Фінал

Тренуйся мрій перемагай!