Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву, м. Рівне

Новини. Відділення волейболу пляжного

Останні виступи рівненських волейболістів на Чемпіонатах України

Першим туром розпочався Чемпіонат України серед жінок та чоловіків, який тривав з 9 по 12 травня 2013 року у Херсоні. З 26 команд наші юні спортсмени посіли 9-те місце (Даць/Черпак) та 13-те місце (Ковальов/Яковлєв).

З 23 по 26 травня у м. Саки (АР Крим), в 2-му турі національного чемпіонату дві рівненські пари Даць/Черпак та Ковальов/Яковлєв поділили 9-12 місця серед 26 команд.

З 6 по 9 червня у Миколаєві відбувся Чемпіонат України U-20. Микита Даць та Максим Черпак здобули срібні нагороди чемпіонату.

З 13 по 16 червня у м.Черкаси відбувся 3-й тур Чемпіонату України серед чоловіків та жінок. Рівнянки Басанова/Грицюк посіли 2 місце, рівняни Даць/Черпак - 7 місце.

З 20 по 23 червня у м.Херсон вихованці ОСДЮСШОР (тренери Савитюк П.М., Ковальова Т.М.) брали участь в Чемпіонаті України U-18. За результатами ігор наші команди посіли такі місця:

  • Каменський/Гурин - 4 місце
  • Вінічук/Свирид - 9 місце
  • Полонський/Коблюк - 13 місце
  • Трофимчук/Павлюк - 13 місце
  • Дашевська/Швечкова - не пройшли кваліфікацію

З 4 по 7 липня в м. Запоріжжя відбувся Чемпіонат України серед юнаків до 18 років. На цих змаганнях Рівненщину представляли Яковлєв Максим та Ілля Ковальов (тренер Тимчак П.О.). Наші хлопці в напруженій боротьбі посіли 2 місце серед 24 команд.

З 4 по 7 липня в м. Одеса відбувся 4 тур Чемпіонату України серед чоловічих та жіночих команд. Рівненську область представляли вихованець ОСДЮСШОР  Черпак Максим та тренер-викладач Савитюк Павло Миколайович (тренер Тимчак С.О.). Наша команда посіла 9 місце серед 26 команд.

З 25 по 28 липня в с. Коропове Зміївського району Харківської області відбувся Кубок України серед чоловічих та жіночих команд. Рівненську область представляли вихованці ОСДЮСШОР Черпак Максим, Ковальов Ілля (тренер Тимчак П.О.), Грицюк Валентина, Басанова Олена (тренер Тимчак С.О.). Чоловіча пара посіла 7 місце серед 36 команд, а жіноча - 9 місце серед 19 команд.