Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву, м. Рівне

Матеріальна база

Відділення баскетболу

Навчально-тренувальна та спортивна робота проводиться спортзалі ОСДЮСШОР по вулиці Соборна 7а на баскетбольному майданчику розмірами 28-14 метрів, на якій розміщено шість баскетбольних кошиків, дві пересувні баскетбольні конструкції.

В матеріальну базу школи входять дві роздягальні, дві душові, комплекс спортивних тренажерів. Для повноцінного обсягу навчально-тренувального процесу, тренування та змагання проводься в базових загально-освітніх школах м. Рівного: ЗОШ #27 та #28. На договірній основі, тренування груп початкової підготовки, тренери відділення баскетболу проводять в ЗОШ #18, 19, 22, 13, 7, 11, 24. Для успішної роботи відділення забезпечено достатньою кількістю баскетбольних м’ячів #5,6,7, ігровою спортивною формою.

Відділення легкої атлетики

Навчально-тренувальна та спортивна робота проводиться на стадіоні «Авангард». В зимовий період - у спортзалі ОСДЮСШОР. Інвентар: ядра, списи, бар’єри, яма для стрибків у висоту, штанга, тренажери

Відділення тенісу

У зимовий період спортсмети займаються в залі ОДЮСШОР, в літній - на кортах ТК «Софія».

Відділення волейболу пляжного

Пляжно-волейбольні майданчики по вулиці Здолбунівський, район Гідропарку, спортивні зали ОСДЮСШОР, ЗОШ #23, ЗОШ #28, ЗОШ #25, Рівненської гуманітарної гімназії, Рівненської української гімназії.