У Львові пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше

13-15 червня 2025 року у м. Львів проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше.

У змаганнях взяло участь понад 600 атлетів з 22 регіонів нашої країни.

Учениця ОСДЮСШОР, Анастасія АЛЕМБІТА, у перший день змагань із особистим рекордом виборола «золото» з бігу на 100м з барʼєрами – 14.26с. До речі, цей результат дозволив Анастасії представляти нашу країну на ХVIII Європейському літньому юнацькому олімпійському фестивалі, який відбудеться наприкінці липня у м. Скопʼє (Македонія).

У третій день змагань Анастасія Алембіта (Рівне ОСДЮСШОР), разом із Софією Павловою (Сарни), Магдаленою Ткачук (Костопіль), Таїсією Маліванчук (Сарни) вибороли ПЕРШЕ місце з естафетного бігу 100м+200м+300м+400м – 2.18,98хв.

Владислав КУХАРЧУК вдало пройшов кваліфікацію зі штовхання ядра – 13.64, проте у фіналі «фортуна повернулась спиною» і спортсмен зробив три невдалі спроби.

Вікторія ШЕПЕЛЬ, дебютувала на змаганнях такого рангу, з бігу на 400м її результат – 1.11,30хв та з бігу на 200м – 30,86с.
Вітаємо тренерів, учасників та переможців змагань, зичимо творчого натхнення та покращення результатів на наступних стартах!

Дякуємо захисникам та захисницям України за можливість змагатись у мирному настрої та без тривог!

Тренуйся, мрій, перемагай!