Всеукраїнські змагання з легкої атлетики з барʼєрного спринтерського бігу та стрибків памʼяті М.Батруха та Б.Юшка , Ю.Горбаченко
14-15 січня у Києві відбулись Всеукраїнські змагання з легкої атлетики з барʼєрного спринтерського бігу та стрибків памʼяті М.Батруха та Б.Юшка , Ю.Горбаченко.
У перший змагальний день наші атлети змагались на дистанції 60 м з/б та здобули такі нагороди:
Алембіта Анастасія 1 місце серед дівчат U18 (тренери Ярослав Алембіта, Наталія Чулаєвська та Ірина Нечипорук)
Саванюкова Вероніка 1 місце серед дівчат U12 (тренер Тетяна Гречко)
Свиридюк Софія 2 місце серед дівчат U14 (тренер Тетяна Гречко).
Також варто зазначити, що більшість юних атлетів встановили особисті рекорди. Вітаємо переможниць та призерку змагань, а також їх тренерів. Бажаємо подальших успіхів усім учасникам.

Тренуйся, мрій, перемагай!