Всеукраїнські змагання з легкої атлетики з барʼєрного спринтерського бігу та стрибків памʼяті М.Батруха та Б.Юшка , Ю.Горбаченко

14-15 січня у Києві відбулись Всеукраїнські змагання з легкої атлетики з барʼєрного спринтерського бігу та стрибків памʼяті М.Батруха та Б.Юшка , Ю.Горбаченко.

У перший змагальний день наші атлети змагались на дистанції 60 м з/б та здобули такі нагороди:

Алембіта Анастасія 1 місце серед дівчат U18 (тренери Ярослав Алембіта, Наталія Чулаєвська та Ірина Нечипорук)

Саванюкова Вероніка 1 місце серед дівчат U12 (тренер Тетяна Гречко)

Свиридюк Софія 2 місце серед дівчат U14 (тренер Тетяна Гречко).

Також варто зазначити, що більшість юних атлетів встановили особисті рекорди. Вітаємо переможниць та призерку змагань, а також їх тренерів. Бажаємо подальших успіхів усім учасникам.

Тренуйся, мрій, перемагай!