У Києві відбулись Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н., 2013 р.н. та молодше “Фестиваль легкоатлетичного триборства”

2-3 травня 2024 року у місті Київ відбулись Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н., 2013 р.н. та молодше “Фестиваль легкоатлетичного триборства” – ІІІ етап.

Спортсмени ОСДЮСШОР були представлені у складі 10 спортсменів.

За результатами двох змагальних днів Софія Свиридюк стала срібною призеркою цих змагань у триборстві “60+50 з/б+300” у віковій категорії U12 серед дівчат з сумою очок – 2000 (тренери Тетяна Гречко та Олег Машанєнков).

Також у топ-12 кращих у своїх видах триборств увійшли:
1. Ольга Тригобчук 4 місце у триборстві “60+50 з/б+300” у віковій категорії U14 серед дівчат з сумою очок – 2148;
2. Анастасія Ковальчук 11 місце у триборстві “60+50 з/б+300” у віковій категорії U14 серед дівчат з сумою очок – 2051;
3. Анна Лук’янюк 12 місце у триборстві “60+довжина+висота” у віковій категорії U14 серед дівчат з сумою очок – 1607;
4. Олександр Занько 11 місце у триборстві “60+довжина+висота” у віковій категорії U12 серед юнаків з сумою очок – 420.

Також варто відзначити всіх спорстменів, адже всі вони встановили особисті рекорди,  хоча б, у одному виді триборств, що не може не тішити їх самих, тренерів та батьків!

Щирі вітання  призерці та учасникам змагань, а також їх тренерам !

Тренуйся, мрій, перемагай!