У Луцьку відбулись Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н., 2013 р.н. та молодше

22-23 серпня 2024 року у місті Луцьк відбулись Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н., 2013 р.н. та молодше “Фестиваль легкоатлетичного триборства” – ІV етап.

Спортсмени ОСДЮСШОР Рівненщина були представлені у складі 25 спортсменів.

За результатами двох змагальних днів Бойко Назар (тренер Роман Долгушин) став срібним призером у триборстві
“60+300+600” у віковій категорії U14 серед юнаків та Свиридюк Софія (тренер Тетяна Гречко) стала бронзовою призеркою серед дівчат у триборстві “60+50з/б+300” категорії U12.

Щирі вітання призерам, учасникам змагань та їх тренерам.

Тренуйся, мрій, перемагай.