У Вінниці відбувся фінал Всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Фестиваль легкоатлетичного триборства» серед юнаків та дівчат
5-7 вересня у місті Вінниця відбувся фінал Всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Фестиваль легкоатлетичного триборства» серед юнаків та дівчат 2012-2013 р.н., 2014 р.н. та молодше.
10 спортсменів нашої ОСДЮСШОР прийняли участь у змаганнях.
За результатами двох змагальних днів ІІІ місце у триборстві «60м+50м з/б+300 м» виборола Свиридюк Софія (2013 р.н.), а також стала бронзовою призеркою за результатами двох етапів+фіналу з чим її і вітаємо!
Також у ТОП-10 кращих у своїх категоріях увійшли:
1. Олійник Наталія (2014 р.н.) – 5 місце у триборстві «60м+50м з/б+300 м»;
2. Нагорний Артем (2015 р.н.) – 9 місце у триборстві «60м+300м+600м»;
3. Мороз Володимир (2015 р.н.) – 9 місце у триборстві «60м+50м з/б+300 м» та 3 особисті рекорди.
4. Грабчук Яна (2012 р.н.) – 10 місце у триборстві «60м+50м з/б+300 м» та 2 РВ.
Тренує спортсменів Тетяна Гречко.
Також усі інші спортсмени встановили особисті рекорди та набули змагального досвіду, з чим їх і вітаємо.

Тренуйся, мрій, перемагай!