В Івано-Франківську відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків та дівчат 2010 р.н. та молодші

19-21 вересня у місті Івано-Франківськ відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР , серед юнаків та дівчат 2010 р.н. та молодші

Спортсмени нашої ОСДЮСШОР були представлені у складі 10 спортсменів.

У 24- кращих у своїх видах увійшли:

1. Тригобчук Ольга – 300 з/б- 49,36 – 5 місце (тренер Тетяна Гречко);
2. Сидорук Владислав – метання спису 600 гр./ 30 м. 15 см. – 9 місце (тренер Василь Бартащук);
3. Саванюкова Аліса – 100 з/б- 17,99 – 10 місце (тренер Тетяна Гречко);
4. Бойко Назар 300 з/б- 47,39- 13 місце (тренер Роман Долгушин);
5. Тарасюк Дмитро – довжина /5 м. 45 см. – 13 місце (тренер Валерій Дубіч);
6. Федорович Юлія – 100 з/б-19,90 – 14 місце (тренер Тетяна Гречко);
7. Любчик Анна – метання спису 500 гр./18 м. 36 см. – 19 місце (тренер Валерій Дубіч);
8. Свиридюк Софія – 300 з/б – 51,77 – 21 місце (тренер Тетяна Гречко).

Наші юнаки Тарасюк Дмитро та Бойко Назар проявили себе у складі естафетної команди та зайняли 7 місце!
Також вперше на змаганнях такого рангу змагались Твердохлібова Христина та Олійник Наталія.

Бажаємо усім учасникам змагань подальших успіхів: швидких стартів та переможних фінішів, далеких метань та стрибків і особистих рекордів, а тренерам наснаги на нові досягнення!

Тренуйся, мрій, перемагай!