В Івано-Франківську завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н.
9-11 червня в Івано-Франківську завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н.
Від нашої ОСДЮСШОР на змагання поїхало 10 спортсменів, 6 з яких дали залік, а саме:
1. Тригобчук Ольга – 6 місце на 300 м з/б – 49,04 (попередній забіг – 48,65 РВ) тренер Тетяна Гречко.
2. Бойко Назар – 9 місце на 300 м з/б з результатом 45,48 (тренер Роман Долгушин).
3. Любчик Анна – 12 місце у метанні списа 500 гр. – 16 м 2 см (кваліфікувалась у фінал з результатом – 20 м 53 см РВ) тренер Валерій Дубіч.
4. Тарасюк Дмитро – 20 місце у стрибках в довжину з результатом 5 м 8 см (тренер Валерій Дубіч).
5. Красько Олег – 21 місце у стрибках в довжину з результатом 5 м 6 см (тренер Валерій Дубіч)
6. Свиридюк Софія – 24 місце на 300 м з/б – 51,40 РВ та 5 місце у складі естафетної команди «100+200+300+400» (1 етап) тренер Тетяна Гречко.
Вітаємо усіх учасників та тренерів змагань та бажаємо ніколи не зупинятись на досягнутому!
Тренуйся, мрій, перемагай!