В Києві відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та дівчат 2012-2013 р.н. та молодших

14-16 березня у місті Київ відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного багатоборства (двоборства) у приміщенні серед юнаків та дівчат 2012-2013 р.н. та молодших.

За підсумками трьох змагальних днів у топ-20 кращих спортсменів потрапили:
1. Свиридюк Софія (2013 р.н.) у двоборстві “60 м з/б + 200 м” – 7 місце (1127 очок);
2. Король Уляна (2012 р.н.) у двоборстві “60 м + потрійний” – 10 місце (1225 очок);
3. Лук’янюк Анна (2012 р.н.) у двоборстві “60 м + довжина” – 14 місце (993 очки);
4. Волинець Олександр (2013 р.н.)  у двоборстві ” 60 м з/б + 200 м” – 15 місце (278 очок);
5. Мороз Володимир (2015 р.н.) у двоборстві “600 м + 200 м.” – 16 місце (747 очок);
6. Захарова Даріна (2012 р.н.) у двоборстві “60 м з/б + 200 м” – 17 місце (750 очок);
7. Горуна Вікторія (2013 р.н.) у двоборстві “600 м + 200 м.” – 18 місце (1283 очки).
8. Демянчук Данило (2014 р.н.) у двоборстві “300 м + 200 м” – 19 місце (488 очок).

Вітаємо усіх учасників змагань, адже кожен з них встановив особисті рекорди щонайменше у одному виді програми! Змагальний досвід у юнацькому віці безцінний, тому, тренуйтеся, змагайтеся та перемагайте.