26-29 жовтня в залі ОСДЮСШОР відбувся чемпіонат області серед дівчат 2008 р.н. та молодші

26-29 жовтня в залі ОСДЮСШОР відбувся чемпіонат області серед дівчат 2008 р.н. та молодші

Загалом у турнірі брали участь 8 команд ( 4-юнаків та 4- дівчат)

Упродовж всіх ігрових днів тривала запекла боротьба.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

1 місце Осдюсшор 2008 дівчата
2 місце Осдюсшор 2009 юнаки
3 місце Вараш

Вітаємо спортсменів та тренерів з гарними результатами.

Тренуйся, мрій, перемагай!