ОСДЮСШОР-Рівненщина U-12 — серед кращих в Україні

З 15 по 17 січня 2026 року у місті Рівне відбувся II тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед юнаків 2014 року народження.

Команда ОСДЮСШОР-Рівне (2014) провела три матчі та показала впевнену й змістовну гру:

ОСДЮСШОР-Рівне — ДЮСШ-12 (Запоріжжя) — 75:28
ОСДЮСШОР-Рівне — Фастів — 77:48
ОСДЮСШОР-Рівне — МСДЮСШОР — 36:75

За підсумками туру команда ОСДЮСШОР-2014 увійшла до ТОП-8 найсильніших команд України та продовжує боротьбу за вихід до Фіналу чотирьох ВЮБЛ.

Вітаємо наших юних баскетболістів із важливим кроком уперед та дякуємо тренерському штабу за системну роботу:

Ігор Кісліцин
Олег Єфімчук

Рухаємось далі та віримо у власні сили.

Майбутнє рівненського баскетболу вже на майданчику.

Тренуйся, мрій, перемагай!