Баскетбол, подарунки і трохи новорічного дива
До дня Святого Миколая у ОСДЮСШОР відбулося баскетбольне свято для дітей. Упродовж свята вихованці відділення баскетболу взяли участь у різних цікавих естафетах. Юні спортсмени продемонстрували свої здібності перед власними батьками. По завершенні міні-змагань всі діти отримали подарунки, солодощі та хороший настрій.
Тренуйся, мрій, перемагай!