Амбасадор проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» Сергій Ліщук відвідав змагання з баскетболу у Варковицькій громаді
Амбасадор проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» Сергій Ліщук відвідав змагання з баскетболу у Варковицькій громаді.
У спортивному поєдинку взяли участь 58 учасників – ділиться голова громади Юрій Парфенюк, – це хороший початок залучення учнів до спорту, адже вчителі фізичної культури доклали максимум зусиль.
У підсумку, перше місце серед юнаків здобула команда «Сенегальська чайка» Варковицького ліцею, а серед дівчат – «Африканський саванний заєць» Сатиївського ліцею.
Ці команди вже зовсім скоро представлятимуть громаду в третьому обласному етапі.
Тренуйся, мрій, перемагай!
