Наші — Чемпіони!

З 6 по 13 серпня у мальовничому селі Чорна Тиса Закарпатської області відбувся фестиваль з міні-баскетболу серед юнаків 2014 року народження та молодших. Наша команда юнаків ОСДЮСШОР Рівненщина показала справжній характер і стала переможцем турніру та конкурсної програми!

Результати ігор:
ОСДЮСШОР – Фастів  44:24
ОСДЮСШОР – Запоріжжя  32:8
ОСДЮСШОР – Тейваз (Боярка)  38:11
ОСДЮСШОР – Новомиргород 43:10

Плей-офф:
Півфінал: ОСДЮСШОР – Тейваз 62:31
Фінал: ОСДЮСШОР – Фастів 38:35

Дві золоті нагороди — перше місце у змаганнях з баскетболу та перше місце у конкурсах!

Величезна подяка нашим тренерам: Єфімчук Олег Васильович, Кісліцин Ігор Володимирович за підготовку команди та натхнення юних баскетболістів!

Ми пишаємося нашими хлопцями — це лише початок великого шляху!

Тренуйся, мрій, перемагай!