ОСДЮСШОР-2006 та ОСДЮСШОР-2008 здобувають золото та срібло у фінальний турі ОДЮБЛ серед юнаків 2006-2008

25 травня у місті Сарни відбувся фінальний тур ОДЮБЛ серед юнаків 2006-2008

В ньому приймали участь такі команди: ОСДЮСШОР-2006, ДЮСШ м.Сарни, ДЮСШ м. Дубровиця, ОСДЮСШОР-2008

Перше місце виборола команда ОСДЮСШОР-2006
Друге місце – ОСДЮСШОР-2008
Третє місце – ДЮСШ м. Дубровиця

Тренуйся, мрій, перемагай!