ОСДЮСШОР Рівненщина вийшла у фінал чотирьох Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ) серед юнаків 2008 р.н.

З 11 по 14 травня 2023 року в м. Рівне відбувся другий тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ) серед юнаків 2008 р.н. сезону 2022-23 р.р.

Команда ОСДЮСШОР – Рівненщина виграла всі три гри і вийшла у фінал чотирьох з першого місця:

ОСДЮСШОР – Рівненщина – СДЮСШОР ім.ЛІТВАКА Б.Д. (Одеса): 73-69.
ОСДЮСШОР – Рівненщина – ДЮСШ-1 (Київ): 92-57.
ОСДЮСШОР – Рівненщина – КЗ ОСДЮСШОР ЧОР – Черкаські мавпи: 80-51.

За підсумками ігор друге місце в турі зайняла команда СДЮСШОР ім.ЛІТВАКА Б.Д. (Одеса) і також відправляється в фінал чотирьох.
Команди КЗ ОСДЮСШОР ЧОР – Черкаські мавпи та ДЮСШ-1 (Київ) у овертаймі вирішили долю третього місця: 59-56 на користь юнаків з міста Черкаси.

Результати всіх ігор:

РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР (Рівне)-08
73:69
СДЮСШОР ім.ЛІТВАКА Б.Д. (Одеса)-08

СДЮСШОР ім.ЛІТВАКА Б.Д. (Одеса)-08
82:55
КЗ ОСДЮСШОР ЧОР – Черкаські мавпи 08

ДЮСШ-1 (Київ)-08
57:92
РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР (Рівне)-08

СДЮСШОР ім.ЛІТВАКА Б.Д. (Одеса)-08
88:61
ДЮСШ-1 (Київ)-08

КЗ ОСДЮСШОР ЧОР – Черкаські мавпи 08
51:80
РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР (Рівне)-08

КЗ ОСДЮСШОР ЧОР – Черкаські мавпи 08
59:56
ДЮСШ-1 (Київ)-08