Перший тур ВЮБЛ в Ужгороді: юнаки ОСДЮСШОР Рівненщина розпочали боротьбу

З 27 по 29 листопада в Ужгороді відбувся перший тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2014 року народження та молодших. Наші хлопці провели три емоційні та дуже різні за змістом матчі, зробивши важливий крок у свій новий сезон.

Команда ОСДЮСШОР Рівненщина отримала чудовий досвід, зіткнулася з різними стилями гри та продемонструвала характер у кожному поєдинку. Турнір став для юнаків справжнім випробуванням і водночас цінним етапом розвитку.

Результати матчів:

ДЮСШ м. Ужгород — ОСДЮСШОР м. Рівне: 87:31

Академія Говерла — ОСДЮСШОР м. Рівне: 30:83

СДЮСШОР з баскетболу Адміралс м. Київ — ОСДЮСШОР м. Рівне: 80:70

Наша команда показала хороші відрізки гри, впевнено здобула перемогу над Говерлою та нав’язала серйозну боротьбу київським Адміралсам. Попереду навчання, тренування і наступні тури, де ми обов’язково покажемо свій прогрес!

Дякуємо батькам, тренерам та всім, хто підтримує хлопців на шляху розвитку рівненського баскетболу!

Тренуйся, мрій, перемагай!