Рівне-ОСДЮСШОР обіграв Інваспорт і вийшов у фінал жіночої Вищої ліги
Команда Рівне-ОСДЮСШОР вийшла у фінал жіночої Вищої ліги, обігравши в другому півфіналі Фіналу чотирьох дніпровський Інваспорт-СДЮСШОР-5 з рахунком 96:56.
Рівненська команда заволоділа ініціативою в середині першої чверті, а далі почала нарощувати її, довівши до +20 в другій чверті, +30 в третій і завершивши матч, маючи +40.
У рівнянок по 16 очок у Софії Корнійчук та Олександри Тинщук, дабл-дабл з 12 очок та 10 підбирань оформила Євгенія Безкоровайна.
Таким чином, у фіналі, який відбудеться у неділю, 14 квітня, зіграють Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 та Рівне-ОСДЮСШОР – команди грали в одній групі на першому етапі, здобувши по 2 перемоги в матчах між собою (початок матчу о 13:00).
Неділя, 14 квітня
13:00 Фінал
Тренуйся, мрій, перемагай!