Рівне-ОСДЮСШОР — срібний призер жіночої Вищої ліги

Франківськ-ПНУ здобув перемогу в фінальному матчі жіночої Вищої ліги. У вирішальній грі сезону команда з Івано-Франківська на домашньому майданчику здолала Рівне-ОСДЮСШОР. Господарки лідирували майже весь матч, а ключовий ривок команда Юрія Процюка зробила в другій чверті, яку виграла з рахунком 29:17. Рівнянки змогли скоротити відставання в заключній десятихвилинці, але Франківськ втримав лідерство та довів гру до переможного завершення.

У БК “Рівне” варто відзначити 29 очок Олександри Тинщук, а також 16 + 12 від Євгенії Безкоровайної. Командни фіналістки пройшли регулярний чемпіонат з показником 14 перемог а 2 поразки, здобули перемоги в півфінальних матчах, а в фіналі сильнішою виявилась команда з Івано-Франківська.

Жіноча Вища ліга. Фінал

Івано-Франківськ, Франківськ-Арена

Франківськ-ПНУ-2 — Рівне-ОСДЮСШОР 73:63 (16:15, 29:17, 10:13, 18:18)

Тренуйся, мрій, перемагай!