Рівненщина-ОСДЮСШОР БАСЛ стала бронзовим призером ВЮБЛ серед серед дівчат 2012 року народження

19 травня у Києві завершився Фінал чотирьох чемпіонату України ВЮБЛ серед дівчат 2012 року народження. Збірна Харківської області-ХАІ – стала чемпіоном ВЮБЛ серед дівчат 2012 року народження, столична СДЮШОР з баскетболу-МОБІ завоювала срібло, а ОСДЮСШОР-БАСЛ, зберігаючи шанси на золото до кінця Фіналу чотирьох, стала третьою.

MVP сезону в цій віковій категорії визнано захисницю ОСДЮСШОР-БАСЛ Олександру Спиридонову, яка у Фіналі чотирьох набирала 29.0 очка, 7.5 підбирання, 1.5 передач. РЕ 21.5. Також визначена нагороджена п’ятірка гравців сезону, до якої увійшла ще одна наша гравчиня Поліна Валько (ОСДЮСШОР-БАСЛ) – 5.0 очка, 6.0 підбирання, 2.0 передачі.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру🇺🇦

Тренуйся, мрій, перемагай!