Рівненщина ОСДЮСШОР перемагає в трьох матчах ВЮБЛ 2007-2008 р.н. серед дівчат

Новий сезон юнацької баскетбольної ліги ВЮБЛ 2007-2008 р.н. серед дівчат розпочався поєдинками у Рівному.
Позмагатися приїхали команди з Чернівців, Хмельницька та Тернополя,плюс одна місцева.

За три дні у ліцеї #27 команди зіграли по 3 гри, кожна з кожною

Результати матчів 17-19 листопада

17 листопада

ЧОДЮСШ БК ЧЕ БАСКЕТ Чернівці – ДЮСШ Збараж ( Тернопільська область) ( 46:36 )
Рівненщина ОСДЮСШОР – ДЮСШ#1 Едельвейс ( Хмельницький) ( 77:45 )

18 листопада

ДЮСШ#1 Едельвейс ( Хмельницький) – ЧОДЮСШ БК ЧЕ БАСКЕТ Чернівці ( 64:58 )
ДЮСШ Збараж ( Тернопільська область) – Рівненщина ОСДЮСШОР ( 12:64 )

19 листопада

ДЮСШ Збараж ( Тернопільська область) – ДЮСШ#1 Едельвейс ( Хмельницький) ( 32:47 )
Рівненщина ОСДЮСШОР – ЧОДЮСШ БК ЧЕ БАСКЕТ Чернівці ( 74:43 )

Після першого туру команда Рівного займає 1 місце в своїй групі.

Загалом у цій віковій категорії бере участь 10 команд , які розподілені на 3 підгрупи.

Наступний тур в якому прийматиме участь команда з Рівного відбудеться 26-28 січня у місті Чернівці

Дякуємо ЗСУ за можливіть грати у баскетбол. Слава Україні!

Тренуйся, мрій, перемагай!