Рівненщина-ОСДЮСШОР стала чемпіоном ВЮБЛ серед юнаків 2008 року

15 травня в Івано-Франківську завершився Фінал чотирьох чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2008 року народження.

В фінальному матчі зустрілись столична ДЮСШ-1 та Рівненщина-ОСДЮСШОР з Рівного. Рівненська команда з середини першої чверті заволоділа ініціативою і поступово почала відриватись у рахунку. На початку третьої чверті перевага Рівненщини-ОСДЮСШОР сягнула +22 очок і вона трималася до останньої чверті. За 8 хвилин до кінця рівненська команда вигравала +21 (33:54), але тут киянам вдалось перехопити ініціативу і відіграти 17 очок, але на більше часу не вистачило.

У рівнян кращим став Антоній Овдієнко з 17 очками, 14 підбираннями та 8 перехопленнями. Михайло Пархомчук оформив дабл-дабл з 14 очок та 13 підбирань, а Роман Мануйлик до 10 очок додав 7 передач.

ВЮБЛ Юнаки-2008

15 травня, м. Івано-Франківськ

Фінальний матч

ДЮСШ-1 (Київ) – Рівненщина-ОСДЮСШОР (Рівне) 55:59 (10:15, 4:16, 19:17, 22:11)

Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру🇺🇦

Тренуйся, мрій, перемагай!