У Рівному з 20 по 23 березня відбувся 2 тур чемпіонату України ВЮБЛ з баскетболу серед юнаків 2010 р.н.

Команда ОСДЮСШОР приймала команди з міст Ужгорода, Чернігова та Плоскирів (Хмельницької області). Після 4 днів змагань ОСДЮСШОР-2010 зайняла четверте місце в групі, програвши всі 3 гри.

Результати ігор: ОСДЮСШОР-Чернігів 39-70, ОСДЮСШОР – Ужгород 34-117, ОСДЮСШОР – Плоскирів 31-71.

В наступному 3 турі ВЮБЛ команда ОСДЮСШОР-2010 Рівне буде змагатися за 9-12 місця Дівізіону А. Тренер команди Єфімчук О.В.

Тренуйся, мрій, перемагай!