В Києві відбувся V тур юнацької баскетбольної ліги ВЮБЛ 2010 р.н. серед дівчат
V тур юнацької баскетбольної ліги ВЮБЛ 2010 р.н. серед дівчат відбувся 20 – 21 березня 2025 року в м. Київ.
Команда з м. Рівне на протязі двох днів змагалася з командами Полтави та Одеси.
Результати матчів 20 – 21 березня.
20 березня
Рівненщина – ОСДЮСШОР (Рівне) – СДЮШОР – 2 (Полтава) – 67:48
21 березня
Рівненщина – ОСДЮСШОР – СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) – 60:54
Після цього туру команда Рівного посідає 1 місце.
Десять ігор – десять перемог.
Дякуємо ЗСУ за можливість грати у баскетбол.
Тренуйся, мрій, перемагай!