В Луцьку з 23 по 25 лютого відбувся l-тур чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 р.н.

В першому турі приймала участь команда ОСДЮСШОР-2010 м. Рівне, яка змагалась з командами з Луцька, Запоріжжя, Слобожанське за вихід до ll туру ВЮБЛ. Після трьох днів боротьби ОСДЮСШОР-2010 зайняли 3 місце в групі.

Результати ігор:

ОСДЮСШОР-ПРОМЕТЕЙ Слобожанське:42-100
ОСДЮСШОР-ДЮСШ-12 Запоріжжя:79-29
ОСДЮСШОР- КДЮСШ-1Луцьк:55-77

Найкращими гравцями команди були Стойкевич Дмитро та Мануйлик Максим. Тренер команди Єфімчук О.В.

Тренуйся, мрій, перемагай!