В Рівному відбулись матчі ВЮБЛ серед дівчат 2010 року народження

Чемпіон ВЮБЛ минулого сезону серед дівчат 2010 року народження команда рівненського ОСДЮСШОР почала захист титулу з двох перемог в домашньому баблі – над столичними Багірами та ДЮСШ Костопіль.

В цих матчах в складі ОСДЮСШОР відзначимо Вікторію Максимчук (18.5 очка, 6.5 підбирання та 3.5 передачі за гру) і Анастасію Любченко (21.0 очка, 5.0 підбирання).

ВЮБЛ серед дівчат 2010 року народження.

Результати:

Рівненщина – ОСДЮСШОР (Рівне) – ДЮСШ #3 Багіра ( Київ ) – 65:43
Рівненщина ОСДЮСШОР – ДЮСШ (Костопіль) – 71:37

Нагадаємо в цій категорії команди грають в двох групах в одне коло за коловою системою. Далі перші чотири команди в кожній групі зіграють між собою стикові ігри в одне коло з урахуванням ігор між собою на попередньому етапі.

У фінальному етапі зіграють кращі чотири команди, які в плей-оф розіграють призові місця.

Наступний тур цієї групи відбудеться 14-16 грудня у місті Костопіль.

Тренуйся, мрій, перемагай!