Відбувся чемпіонат області серед дівчат 2008 р.н. та молодші
4-5 жовтня відбувся чемпіонат області серед дівчат 2008 р.н. та молодші. Загалом у турнірі брали участь 8 команд ( 4-юнаків та 4- дівчат). 4 жовтня ігри проходили в 2 залах – ОСДЮСШОР та ліцею №28, де вирішувалося в групах хто потрапить в 1/4 фіналу.
5 жовтя в залі ОСДЮСШОР визначилися фіналісти змагань. Упродовж всіх ігрових днів тривала запекла боротьба.
Результати змагань
1 місце ОСДЮСШОР 2009 юнаки
2 місце ОСДЮСШОР 2008 дівчата
3 місце ДЮСШ м.Вараш
Величезна подяка ЗСУ за можливість грати у баскетбол.
Тренуйся, мрій, перемагай.