Визначена символічна збірна та MVP першого ігрового тижня жіночої Вищої ліги
На минулому тижні стартував новий сезон жіночої Вищої ліги – ігри пройшли у Переяслава та Дніпрі. Три перемоги у трьох іграх здобули баскетболістки Рівного-ОСДЮСШОР, також без поразок, але зігравши на матч менше, завершив ігровий тиждень Франківьск-ПНУ-ДЮСШ-2.
Після зіграних матчів гравчині БК “Рівне-ОСДЮСШОР” потрапили до символічної збірної 1-го ігрового тижня жіночої Вищої ліги:
Ангеліна Григорук (Рівне) – 20.7 очка, 5.3 підбирання, 1.3 передачі. РЕ 22.3
Софія Кириченко (Рівне) – 17.7 очка, 6.3 підбирання, 5.7 передачі. РЕ 24.3
MVP тижня визнано 18-річну форвардиню Рівного Софію Кириченко. Вона на високому рівні провела всі три матчі своєї команди і за підсумком туру Софія увійшла до топ-10 за результативністю, топ-5 за передачами, стала другою за показником РЕ і першою за показником +/- (33.7)🔥🔥🔥
Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.
Тренуйся, мрій, перемагай!