Жіноча Вища ліга: БК “Рівне” – ОСДЮСШОР виграє двічі

Жіноча Вища ліга: БК “Рівне” – ОСДЮСШОР виграє двічі

Результати матчів 20-22 жовтня:

ОСДЮСШОР (Рівне) – КІВС-СКІФ (Львів) 85:62
ОСДЮСШОР (Рівне) – КІВС-СКІФ (Львів) 79:54

Нагадаємо, команди у форматі “баблів” зіграють регулярний чемпіонат у чотири кола. За підсумком регулярного чемпіонату визначаться учасники Фіналу чотирьох Вищої жіночої ліги, які і розіграють медалі в одному місті протягом двох днів.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.

Тренуйся, мрій, перемагай!