Жіночий БК “Рівне-ОСДЮСШОР” чемпіон жіночої Вищої ліги

У Рівному вирішальними матчами завершився Фінал шести жіночої Вищої ліги. У фіналі за золото зіграли дві кращі команди сезону господарки БК Рівне-ОСДЮСШОР та переможець регулярного чемпіонату Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2. В сезоні команди провели чотири матчі, здобувши по дві перемоги. Рівним видався і фінальний матч. Кращий початок другої чверті дав Франківську-ПНУ максимальну для команди перевагу +8, Рівне не вело більше 6 очок. І хоча лідер змінювався за матч лише 9 разів, ще п’ять разів рахунок просто зрівнювався без зміни лідера. Ще за 40 секунд до кінця Рівне вигравав +1, але в кінцівці господарки зіграли надійніше і збільшили перевагу, тоді як у Франківська-ПНУ Анастасія Шепелюк два триочкових не влучила. В підсумку 64:58 – перемога Рівного.

Вища ліга (жінки) Фінал

БК Рівне-ОСДЮСШОР — Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 64:58 (18:20, 16:15, 12:10, 18:13)

Ангеліна Григорук оформила дабл-дабл (19 очок, 10 підбирань), 17 очок у Владислави Кіби.

Тренуйся, мрій, перемагай!