Жіночий БК “Рівне-ОСДЮСШОР” розпочне свої виступи в Вищій лізі в Переяславі
Матчі першого туру жіночої Вищої ліги приймуть Переяслав та Дніпро. Вони пройдуть 17-20 жовтня.
Цього сезону у Вищій жіночій лізі гратимуть 9 команд: БК “Рівне-ОСДЮСШОР”, Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2, Збірна Полтавської обл.-БК Полтава-Баскет-СумДПУ-КДЮСШ№1, Інваспорт-СДЮСШОР-5 (Дніпро), Козачка-КПУ-ОДЮСШ (Запоріжжя), СДЮСШОР-4 (Миколаїв), ДЮСШ-УГСП (Переяслав), КІВС-СКІФ (Львів), ІнтерХім-2 (Одеса).
Нагадаємо, відповідно до формату на першому етапі команди зіграють у два кола за системою календаря з роз’їздами або, при необхідності, у форматі “бабл”. Після цього команди проведуть ще два тури у форматі “бабл” між командами, що посядуть 1-4 та 5-9 місця на першому етапі. Шість кращих команд вийдуть до Фіналу шести. Команди, що посіли на першому етапі 1 та 2 місця, автоматично потрапляють до 1/2 фіналу. Фінал шести буде зіграно в одному місті за три дні. В перший ігровий день пройдуть чвертьфіналі між командами, що посіли на першому етапі 3 – 6 місця. В другий ігровий день відбудуться півфінали, а в останній день визначаться призери.
Кращі чотири команди Вищої ліги після першого кола отримають можливість зіграти у Кубку України.
П’ятниця, 18 жовтня
Переяслав
ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.-2 vs Рівне-ОСДЮСШОР
18:00
Субота, 19 жовтня
Переяслав
СДЮСШОР-4 (Миколаїв) vs Рівне-ОСДЮСШОР
17:00
Неділя, 20 жовтня
Переяслав
ДЮСШ-УГСП-Переяслав – Рівне-ОСДЮСШОР
12:00
Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.
Тренуйся, мрій, перемагай!