Жіночий БК “Рівне-ОСДЮСШОР” здобуває три впевнені перемоги в Переяславі

Після трьох перемог рівнянки посідають перше місце в турнірній таблиці Вищої ліги.

П’ятниця, 18 жовтня
Переяслав
ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.-2 vs Рівне-ОСДЮСШОР 70:98 (20:25, 10:24, 16:23, 24:26)
В центральному матчі дня Вищої жіночої ліги БК “Рівне” обіграв другу команду ІнтерХіма. Потужний матч провели Софія Кириченко (22 очка, 5 підбирань, 7 передач) та Людмила Спиридонова (20 очок, 5 підбирань, 7 передач).

Субота, 19 жовтня
Переяслав
СДЮСШОР-4 (Миколаїв) vs Рівне-ОСДЮСШОР 54:86 (17:21, 16:24, 12:22, 9:19)
28 очок на рахунку Ангеліни Григорук.

Неділя, 20 жовтня
Переяслав
ДЮСШ-УГСП-Переяслав – Рівне-ОСДЮСШОР 40:82 (12:25, 9:18, 12:18, 7:21)
Третю перемогу в третій грі тижня здобули рівнянки, яка обіграли господарів 82:40. Найрезультативнішою в матчі стала Ангеліна Григорук, яка набрала 18 очок, зробила 5 підбирань і 7 перехоплень.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.

Тренуйся, мрій, перемагай!