Баскетбольна ліга “Пліч-о-пліч” на Рівненщині стартувала
Офіційно розпочався фінальний етап Всеукраїнських шкільних ліг “Пліч-о-пліч” з баскетболу серед дівчат на Рівненщині! Відкриття відбулося на найвищому рівні, і ми сподіваємося, що змагання подарують усім учасницям лише позитивні емоції та незабутні враження.
Особлива гордість для нас – участь у проєкті президента Баскетбольного клубу “Рівне” та директора ОСДЮСШОР Рівненщина Сергія Ліщука як амбасадора “Пліч-о-пліч”! Його підтримка та особиста присутність на відкритті підкреслює важливість розвитку дитячого та юнацького спорту.
Бажаємо всім командам чесної боротьби, яскравих ігор та спортивного успіху.

Тренуйся, мрій, перемагай!