Вітаємо Сергія Ліщука з продовженням контракту!

Щиро вітаємо Сергія Володимировича Ліщука з продовженням повноважень на посаді директора ОСДЮСШОР «Рівненщина»!

Рішення Рівненської обласної ради 51 голос «за», є чітким підтвердженням довіри, визнання професіоналізму та системної роботи на благо розвитку спорту в області. Контракт, розрахований на три роки, відкриває новий етап для реалізації амбітних планів і подальшого зростання закладу.

Бажаємо Сергію Володимировичу міцного здоров’я, енергії, нових успішних проєктів, виховання майбутніх чемпіонів та впевненого руху вперед разом з командою однодумців!

Тренуйся, мрій, перемагай!