В ОСДЮСШОР було проведено семінар для технічних осіб І рівня
З 5 по 7 листопада 2024 року в ОСДЮСШОР було проведено семінар для технічних осіб І рівня за участю лектора – національного судді України – Нищеменка Вʼячеслава Андрійовича.
На семінарі були розглянуті питання загальних правил змагань, а також технічних правил суддівства змагань з легкої атлетики.
По завершенню семінару усі учасники складали іспит і отримали сертифікати.
Вітаємо усіх із успішною здачею іспиту, і щиро дякуємо лектору за обмін досвідом та знання.
Дякуємо ЗСУ за те, що вдалось провести захід в мирному настрої та без повітряних тривог.
Тренуйся, мрій, перемагай!